Sunday, April 22, 2007

Yaşasın 23 Nisan, Neşe Doluyor Tubik!

Evet. Yarın 23 Nisan. Resmen çocukların ve hala çocuk olanların bayramı gibi birşey. Biz ise yaşlandık ve artık çocuk falan değiliz. Nerden anladım biliyo musunuz? Cuma günü 2 tane müşteri görecem diye toplamda 590 km yol yaptıktan sonra anladım. Yorucu bir gündü, ne güzel ki haftasonu bayramla birleşti, tam süper bir tatil oldu. Tubik ile beraber güzel bir hafta sonu için çalışmalarımızı sürdürdük ancak mali sıkıntılar çok feci. Lunaparka falan gideceğiz ama bakalım, en fazla atlı karıncaya falan bineriz herhalde. Öbür çocuklar da annelerinden aldıkları 100 milyon ile her türlü hızlı alete ve korku tüneline girerler. Adi çocuklar. Ulan çocuk kadar param yok be. Nası iş bu? :)

Şu anda da evden çıkmak üzereydim aslında. Fuara gidecem. İş bitmiyor. Fuara gidip bi bakınmam lazım. Dün de yaptım. Bugün de. Şöyle bi gezinip çıkacam. Tanıdık falan görüyosunuz fuarlarda, güzel aslında ama, haftasonu haftasonu da çekilmiyor. Ordan da geçen haftaki gibi bir piknik operasyonu olabilir.

Hepinizi çok seviyoruz. İyiyiz biz merak etmeyin. Yakında süprizlerimizle geliyoruz. (Süpriz derklen blog olarak hediye falan vermiycez, niye yanlış anlıyosunuz ki? Alla alla...)

No comments: